Co nás čeká a nemine
plus reportáž ze zápasu s Vojkovicemi

Bohunice sehrály minulý víkend přátelské utkání s Vojkovicemi, které stejně jako naše mužstvo hrají Krajský přebor. Naši hráči po většinu utkání dominovali na hřišti a nepouštěli Vojkovice do žádných větších šancí. Skóre utkání otevřel v 21. minutě Musil, když se chopil exekuce volného přímého kopu zpoza velkého vápna, a jeho obstřel zdi nedal hostujícmu gólmanovi šanci. Jestě do poločasu se do střelecké listiny zapsal Burčík, který efektivně nůžkami zakončil svoji šanci. Bohunice navázaly na svůj nátalkový způsob hry i ve druhé půly, za což byly na úvod odměněny gólem Ullmanna, který umístil svojí střelu k pravé tyči. Ullmann měl svůj podíl i na 4. bohunickém gólu, když byl faulován v pokutovém území. Nařízený pokutový kop proměnil Král, který tak stanovil konečný stav utkání na 4:0.

Anglický týden na druhou, tak by se ve stručnosti dal popsat přístí týden A-mužstva, na které čeká během 7 dnů 4 přátelská utkání. V neděli od 13:00  se naši hráči střetnou s tradičním soupeřem pro zimní přípravu Zastávkou, která hraje I.A třídu. Oproti plánu A-mužstvo se hraje o jeden přípravný zápas navíc, když v úterý od 17:30 narazí na reprezentaci Vězeňské služby, za kterou nastoupí dozorci/hráči, kteří mají zkušenosti i z druhé či třetí ligy. V loňské zimní přípravě naši hráči podlehli této reprezentaci vysoko 1:6. O 24 hodin později, ve středu od 17:30, se naši hráči představí znovu v přátelském utkání proti Rajhradu, který hraje I.B třídu. A už v sobotu naše mužstvo zajíždí na umělou trávu do Morkovic, kde se od 15:00 představí proti týmu z krajského přeboru Zlínksého kraje.