Bohunice vysoko porazily Bosonohy

V sobotu naši hráči zavítali na hřiště do Bosonoh, kde se nám za poslední 3 roky nepodařilo nikdy naplno bodovat, a tak před námi stál nelehký úkol tuto nepříznivou sérii zlomit. Nejenom, že se nám podařilo vyhrát, ale taky jsme dokázali vyprodukovat 7 gólů, a to hlavně zásluhou Ondřeje Ullmanna, který se díky čtyřem vstřeleným gólům v utkání, vyhoupl na příčku pro nejlepšího střelce soutěže s Jakubem Mičkem (Ráječko), Lukášem Čambalou (Lanžhot). Bohunice od první minuty kontrolovaly hru, držely více míč a vytvářely si jednu šanci za druhou. Bosonohy se snažily několikrát korigovat stav utkání, ale vždy jsme našli rychlou odpopvěď a šli zpět do pohodlného tříbrankového vedení. Během utkání jsme se dokázali prosadit ze všech možných herních situací od postupného útoku, přes rychlý brejk, roh či využít zaváhání domácího brankáře v poslední minutě. Díky vítězství v Bosonohách a remíze Bystrce s Lanžhotem, jsme se posunuli po 5. kole do čela tabulky s jednobodovým náskokem na Svratku, Bystrc a Lanžhot. V příštím kole, v sobotu 9.9., naši hráči sehrají, a to i v rámci 2. kola Jihomoravského krajského poháru, duel s Vojkovicemi od 16:00 v Bohunicích.

Statistiky

Góly: 27. a 51. Osladil, 76. Břežný - 11., 33., 47. a 89. Ullmann, 23. Jukl, 65. Píšek, 66. Gremmel

ŽK: 32. Píšek