Bohunice přehrály Ivančice

Ve svém druhém přípravném utkání A-mužstvo narazilo na svého rivala z krajského přeboru, Ivančice. K vidění byl diametrálně odlišný zápas, oproti minulému zápasu s Blanskem, kdy naši hráči spíše bránili a neměli prostor k větší kombinaci. V sobotním utkání si naši hráči dokázali vytvořit několi pěkných kombinací a díky svému pohybu a aktivnímu presinku nepouštěli soupeře z Ivančic k žádnému většímu tlaku. V sobotu 11.2. od 13:00 A-mužstvo sehraje další přátelské utkání, a to opět se soupeřem z KP, Vojkovicemi.

TJ Tatran Bohunice

5

FC Ivančice

2

Poločas: 2:1               Rozhodčí: Klajsner - Šeda, Prokeš

Branky: Král, Mach, Burčík, Baghdasaryan, Šembera -  Jacko T., Štěpanovský

Bohunice: Gruber (46. Roblík) - Hanusek (Macháček), Král, Musil, Pospíšil (Masařík) - M. Hrazdíra (Šembera), Hlavoň (Mach), Vavřík, Táborský - Ullmann (Baghdasaryan), Burčík

Ivančice: Sojka - Němec, Táborský, Pekáč, Holý - Zoubek, Čermák, Černý, Štěpanovský - Jacko T., Wascher (Čožík)

Začátek utkání vyšel lépe hostům, když se ujali vedení v 19. minutě po přímém kopu Jacka, který prostřelil postavenou zeď. Na odpověď našich hráčů se nečekalo dlouho, když byl v probíhající 25. minutě faulován ve vápně Burčík a z nařízené penalty se Král nemýlil, a srovnal tak stav utkání na 1:1. Do konce první půle se naši hráči radovali ještě jednou, poté co Mach nevypustil souboj u pomezní čářy, za což byl následně odměněn gólem, když jeho křižná střela z pravé strany zapadla za hostujícího Sojku. Do druhé půle udělal domácí trenér několik změn, což přineslo oživení do našich řad, co umožnilo, že si naše hra udržela tempo, včetně účinného presinku. Nejprve se na úvod druhé půle uvolnil ve vápně Burčík a jeho gól znamenal navýšení stavu utkání na 3:1. Čtvrtý a pátý bohunický gól padl jak přes kopírák, když Masařík a následně Musil uvolnili dlouhým míčem za soupeřovu obranu Baghdasaryana, respetive Šemberu, kteří se při zakončení svých samostaných úniků nemylíli ,a zvýšili tak na 5:1. V posledních sekundách zápasu napřáhl spoza vápna hostující Štěpanovský a krásnou střelou k pravé tyči nedal Roblíkovi šanci.

Jak se dařilo ostatním týmům z KP?

Blansko - Tišnov                            2:3 (0:1)      2x Minx - Grůza, Bartoš, Švancara

Veselí nad Moravou - Lanžhot     4:4 (2:2)     Pollák 3, Šebesta - Kleiber, Pálka, Hrnčíř, Žáček

Rousínov - Kuřim                               1:4

Mor. Slavia - Babice                          4:1

Ráječko - Čebín                             7:1 (2:0)