Bohunice porazily Vojkovice

O víkendu naši hráči doma přivítali do té doby 9. celek tabulky Vojkovice. Zápas se hrál zároveň i v rámci 2. kola krajského poháru. Vojkovice, které dělilo 8 příček od našeho týmu, do Bohunic přijely s bojovným duchem a s cílem urvat nějaký ten bod. První půle určitě neprobíhala podle našich představ. Náš vlažnější přístup a naopak zarputilost Vojkovic, způsobilo že se hrál vyrovnaný fotbal s šancemi na obou stranách. Potřebný první gól vstřelil Musil, po stříleném centru Ullmanna, který dodal našim klid při odchodu do šaten. Do druhé půle jsme vstoupili jako vyměnění. Kontrovali jsme hru, drželi jsme míč a přehrávali jsme Vojkovice, které postupně odpadaly fyzicky. Ve druhé půli se Mach prosadil dokonce dvakrát a neměl daleko ke svému první hattricku v bohunickém dresu. Skóre uzavřel dvě minuty před koncem Jukl, a tak si náš tým připsal další podzimní vítězství, tentokrát 4:0.

V příští kole nás čeká jeden z vrcholů podzimní části, zavítáme totiž na půdu Lanžhota, který je pouze o jeden bod za námi a má ambice nás v čele tabulky vystřídat. Zápas má netradičně výkop v neděli od 10:15 na stadionu Na Šlajsi.

Sestřih gólů

Kanonýři

6 gólů: Tomáš Jacko (Ivančice)
5 gólů: Jakub Mičko (Ráječko), Lukáš Čambal (Lanžhot), Ondřej Ullmann (Bohunice), Ladislav Hansl (Svratka Brno)
4 góly: Josef Lička (Rousínov), Daniel Keprt (Ráječko), Ondřej Osladil (Bosonohy), David Jukl (Bohunice), Petr Svoboda (Bystrc), Mário Tóth (Lanžhot)
3 góly: Radoslav Novák (Ivančice), Petr Švancara (Bohunice, hrál pouze jeden zápas), Roman Havlík (Bosonohy), Patrik Bogner, Vojtěch Řezáč (Moravský Krumlov), Petr Loprais (Sparta Brno), Hynek Maršálek (Mutěnice)